خدمات ما

شرکت ما با توجه به تجربه کاری در کشور افغانستان و درک نیاز های جامعه خدمات ذیل را ارائه میدارد.

طراحی و ساخت نرم افزار

ساخت انواع نرم افزار های تجاری و سیستم های مدیریت خرید و فروش در اندازه های کوچک و متوسط پس از درک نیاز های مشتری، کنترل کیفیت، ظرافت و سرعت اجرای نرم افزار ها دلیلی مستحکم برای انتخاب ما می باشد.

طراحی دیتابیس (پایگاه داده)

طراحی و ساخت پایگاه های داده برای اجرای ترانزکشن های همزمان بین چندین کاربر و استفاده همزمان کاربران از سرتاسر جهان و مدیریت امنیت آن در تخصص ماست و تا کنون چندین سیستم نظر به نیاز مشتریان در افغانستان ساخته شده است.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت های تجازی و خبری خود را به ما بسپارید. چراکه قیمت ها و کیفیت طراحی ما با توجه به شرایط کنونی افغانستان فوق العاده می باشد. ما همیشه از جدیدترین و قدرتمندترین ابزار ها برای طراحی سایت ها استفاده مینماییم و این امر ما را از دیگر رقبا متمایز ساخته است.

درباره ما

درباره ما

تمامی اعضای شرکت تولید نرم افزار آراد گروهی از اساتید و دانشجویان رشته کامپیوتر ساینس در ولایت هرات می باشند که به هدف رشد و توسعه دانش روز در عرصه تکنولوژی گرد هم آمدیم. پس از فراز و نشیب های فراون با انتخاب برترین ها در زمینه طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری و کدنویسی گامی را برای ایجاد شرکت تولید نرم افزار آراد را برداشتیم.

اعضای شرکت

اعضای کادر رهبری و تیم توسعه نرم افزار ها و پایگاه داده طراحان گرافیک
همایون عظیمی
همایون عظیمی
طراح دیتابیس
هادی رضایی
هادی رضایی
برنامه نویس
نوید مهمند
نوید مهمند
طراح و توسعه دهنده وب
محمد غلامی
محمد غلامی
طراح و توسعه دهنده وب
محمد ناصر نیکزاد
محمد ناصر نیکزاد
برنامه نویس

مشتری های ما

نظر برخی مشتریان ما پس از تحویل کار

آخرین محصولات تولید شده توسط تیم ما

آخرین اخبار، مقالات و آموزش ها